MARGERIDON Audrey

Lot 121
Estimation :
1900 - 2200 EUR

MARGERIDON Audrey

"Nuages en feu" Huile sur toile 100 x 80 cm signée au dos.

"Clouds on fire" Oil on canvas 100 x 80 cm signed on the back.

Mes ordres d'achat