MARGERIDON Audrey

Lot 128
Estimation :
1000 - 1300 EUR

MARGERIDON Audrey

"Histoires de voyage" Huile sur toile 81 x 60 cm signée.

"Travel stories" Oil on canvas 81 x 60 cm signed.

Mes ordres d'achat