TERECHKOVITCH Constantin (1902-1978)

Lot 174
Estimation :
100 - 200 EUR
Result : 80EUR
Coup de Jarnac
Lithographie, 37x56cm (encadrée 39x58cm), n° 59/220 signée et datée 1958

Jarnac blow
Lithograph, 37x56cm (framed 39x58cm), n ° 59/220 signed and dated 1958