BORDEAU Anastassia

Lot 23
Estimation :
1000 - 1200 EUR

BORDEAU Anastassia

"Les amoureux" Huile sur toile 27 x 35 cm encadrée 33 x 41 cm signée.

"The lovers" Oil on canvas 27 x 35 cm framed 33 x 41 cm signed.

Mes ordres d'achat