MARGERIDON Audrey

Lot 125
Estimation :
1000 - 1300 EUR
MARGERIDON Audrey
"Nuages en blanc" Huile sur toile 81 x 54 cm signée au dos.

"Clouds in white" Oil on canvas 81 x 54 cm signed on the back.

Mes ordres d'achat