OLAMBORAY

Lot 148
Estimation :
2800 - 3400 EUR
OLAMBORAY
"I Wish You Were Here"
Acrylique sur toile 45 x 67 x 4.5 cm
signée datée.
"I Wish You Were Here"
Acrylic on canvas 45 x 67 x 4.5 cm
signed dated.
Mes ordres d'achat